Martyna Kasprzycka – 22 lata, rodowita góralka z Zakopanego. Pasjonatka życia, muzyki i głosu. Absolwentka Szkoły Muzycznej im. M. Karłowicza 1. stopnia w klasie skrzypiec w Zakopanem. Dyplomantka z wyróżnieniem Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej (wydział wokalistyki jazzowej). Od kilku lat związana z Bydgoszczą gdzie w tym roku zdobyła dyplom licencjacki z wyróżnieniem na kierunkach Wokalistyka jazzowa oraz prowadzenie zespołów jazzowych. Obecnie kontynuuje studia magisterskie na  Akademii Muzycznej.


Maciej Czemplik jest gitarzystą, kompozytorem i producentem aktywnie związanym z wrocławskim środowiskiem muzycznym. Debiutował z gitarzystą Maćkiem Mazurkiem w jazzowym duecie gitarowym, z którym w 2001 r. otrzymał wyróżnienie podczas międzynarodowego konkursu gitarzystów jazzowych im. Marka Blizińskiego w Warszawie. Współpracował z zespołami Aformental, Azyl, nagrywał dla hiphopowców Jokera oraz Erio. Grał muzykę teatralną we wrocławskich teatrach Ad Spectatores (Urodziny Taty), Teatr Współczesny (Amerykański Blues), Teatr Muzyczny Capitol (Opera za Trzy Grosze, Gorączka, Mandarynki i Pomarańcze, West Side Story) a także kilkumiesięczną trasę po Niemczech z musicalem Evita. Aktualnie koncentruje się na własnych projektach artystycznych.

W wyjątkowym koncercie kolęd, artystyczny duet Martyny Kasprzyckiej i Macieja Czemplika zaprasza do magicznego świata świątecznych dźwięków. Martyna, emanująca góralską tradycją, wplecie w swoje interpretacje kolęd jazzowy styl, nadając im nową, pełną emocji dynamikę. Maciej Czemplik, zręczny gitarzysta, stworzy muzyczną scenerię, w której tradycyjne melodie świąteczne spotkają się z innowacyjnymi aranżacjami. Jego talent wzbogaci koncert o subtelne dźwięki, tworząc niepowtarzalny klimat. Wspólnie przeniosą słuchaczy w wyjątkową podróż przez magię kolędowych tradycji, dodając im nowoczesny jazzowy akcent. To koncert, który nie tylko wywoła nostalgię świątecznych chwil, ale także otworzy serca na nowe, pełne harmonii brzmienia.