Polska wokalistka i kompozytorka jazzowa wystąpi na Wiośnie Jazzowej w Zakopanem! Uznana za jedną z najlepszych wokalistek jazzowych na świecie. Występowała i nagrywała wspólnie z takimi muzykami jak: Krzysztof Komeda, Bobby McFerrin, Herbie Hancock, Nina Simone, Sting i wielu innych. Organizatorem wydarzenia jest Miasto Zakopane oraz Zakopiańskie Centrum Kultury.

Koncertowała niemalże we wszystkich krajach Europy, Azji i obu Ameryk, w tym w słynnej nowojorskiej Carnegie Hall oraz podczas Newport Jazz Festival. Można by było wyliczać jej niespotykaną skalę głosu, perfekcyjną intonację oraz unikalną technikę wokalną, ale muzyka, to tylko cześć Urszuli Dudziak. Kobiety, która posiada w sobie niezmierzone pokłady optymizmu, którym obdarza wszystkich dokoła. Może w przypadku kogoś innego zabrzmiałoby to jak frazes, ale wystarczy znaleźć się na chwilę w jej obecności, żeby zrozumieć, że ta energia to prawdziwa supermoc. Urszula Dudziak zagrzewa inne kobiety do działania – bez względu na wiek. Pokazuje jak czerpać z życia pełnymi garściami i chwytać każdą chwilę. Gra w tenisa, prowadzi traktor, buduje dom, koncertuje, napisała 2 książki („Wyśpiewam Wam Wszystko" i „ Wyśpiewam Wam Więcej") oraz jest youtuberką, która aktywnie prowadzi swojego vloga.

Ogromnym powodzeniem cieszą się spotkania POWER SPEECH. Formuła spotkania motywującego w których Ula dzieli się z słuchaczami swoimi doświadczeniami, opowiada o tym jak radzić sobie z porażkami i różnego rodzaju doświadczeniami spotykają się z niezwykłym odzewem słuchaczy.