Kontakt dla mediów:

tel. 18 20 20 451

Biuro Prasowe serdecznie zaprasza dziennikarzy i fotoreporterów na 53. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem.

Wnioski o akredytacje można składać w terminie od 3 do 16 sierpnia 2022 r. wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie – FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. O przyznaniu akredytacji poinformujemy drogą mailową.

Akredytacje będą wydawane tylko i wyłącznie aktywnym zawodowo dziennikarzom na podstawie ważnej legitymacji prasowej lub zaświadczenia o współpracy z redakcją (do okazana przy odbiorze akredytacji w Biurze Prasowym). Do wydania akredytacji nie wystarcza legitymacja potwierdzająca przynależność do związku bądź stowarzyszenia dziennikarskiego. Liczba akredytacji jest ograniczona.

Akredytacje nie obejmują noclegu. Akredytacją może posługiwać się tylko i wyłącznie jej właściciel.

Dla dziennikarzy, którzy nie mogą osobiście uczestniczyć w Festiwalu, istnieje możliwość korzystania z wszystkich informacji i materiałów przygotowywanych przez Biuro Prasowe. Zgłoszenia można przesyłać na biuro.prasowe@zakopane.eu

Materiały do pobrania: https://www.dropbox.com/sh/5quyjvhbctn8v86/AACyuch...

Biuro Prasowe 53. MFFZG będzie czynne w dniach 19-26 sierpnia w godz. 10.00 – 17.00 w namiocie w wiosce festiwalowej. Jedynie w niedzielę 21 sierpnia w związku z Mszą Św. i korowodem Biuro rozpocznie pracę ok. godz. 13.00.

Zapraszamy na konferencję prasową poświęconą rozpoczynającemu się 53. Międzynarodowemu Festiwalowi Folkloru Ziem Górskich. Konferencja odbędzie się w piątek 19 sierpnia o godz. 15.00 w „Czerwonym Dworze”, ul. Kasprusie 27. Wezmą w niej udział przedstawiciele władz miasta, organizatorów i jury Festiwalu.